ATS-mini

Nový regulátor z rodiny ATS

Od 2021/7 je nabízen nový kompaktní regulátor pro řízení 1/4h výkonu nebo denní spotřeby zemního plynu. Je postaven na ověřené platformě regulátoru ATS-C120 a má s ním společné ovládání/nastavení, funkce a výkon.

Přímo na přístroji ATS-mini se nachází 6 vstupů měření (+ synchronizace a tarif) a 6 ovládacích relé s přepínacím kontaktem. Přes rozhraní LAN nebo RS485 lze počet měření rozšířit až na 120 a počet výstupů na 32 celkem (stejně jako ATS-C120) pomocí komunikačních modulů řady: ECT, ECA a ECX.

Základní varianta: "ATS-mini"

Tuto variantu regulátoru ATS-mini lze přirovnat k ATS-micro bez software. Nové ATS-mini má však o dvě relé navíc (6) a všechna relé mají přepínací kontakt. Tato varianta bez SW (Max Communicator 9) není vybavena rozhraním LAN ani RS485. Za příplatek je však možné rozhraní (LAN nebo RS485) doplnit i do této varianty pro účely komunikace s rozšiřujícími výstupními moduly - počet výstupů lze rozšířit až na 32!

Plná varianta: "ATS-mini-LM"

Tuto variantu regulátoru ATS-mini-LM lze přirovnat k ATS-C120-SM. Nové ATS-mini má však na rozdíl od ATS-C120 již zmíněných 6 ks relé přímo na základním modulu! Na rozdíl od ATS-C120 není možné k ATS-mini připojovat výstupní moduly typu: ATS-MR8 ani ATS-VM16 přes rozhraní I2C, ale pouze moduly: ECT, ECA a ECX, popř. také ATS-C120-IN.

Pozor, tzv. "plná varianta" ATS-mini-LM je vybavena (v ceně) rozhraním LAN, ne však rozhraním RS485! Rozhraní RS485 je za příplatek.

Přejít na stránku nového regulátoru ATS-mini...