Mobilní aplikace

Aplikace Max Communicator

S pomocí této aplikace lze rozšířit stávající podnikový systém měření a regulace odběrového profilu o dálkový dohled přes mobilní telefon. Přes tuto aplikaci lze i na cestách nebo z domova rychle zkontrolovat aktuální provozní stav podniku, jako např. průběh regulace 1/4h výkonu, účiníku, denní limit spotřeby zemního plynu, provozní stav regulačních výstupů nebo aktuální hodnoty výkonů všech měřených obvodů.

Aplikací lze nahlédnout i do historie spotřeby elektrické energie, plynu, vody, tepla, dále vyhodnotit průběh teplot, napětí, proudů nebo zjistit rizikové události jako přetížení, výpadky napětí, překročení rezervované kapacity atd. - u jedné nebo až stovek provozoven…

Aplikace získává všechny údaje ze serveru „MaxComm“, který je v režii a plně pod kontrolou vlastníka (uživatele) systému a to včetně dat. K funkci aplikace není tedy potřeba žádný veřejný „cloud“ nebo jiné sdílené služby. Více informací o struktuře „klient-server“ systému „Max Communicator“ najdete na webu výrobce PK‑ELSYS, který vyrábí a dodává všechny klíčové komponenty.

Aplikace ani její provoz není zpoplatněn, nenachází se v ní žádné reklamy a nesbírá žádná data o uživatelích. Licenční podmínky užití aplikace je vázáno na hardware a software od výrobce PK-ELSYS. Je zakázáno aplikaci používat jiným způsobem!

Pro telefony, tablety Android

V současné době je aplikace dostupná pouze pro operační systémem Android. Produkční verzi aplikace lze stáhnout z oficiálního zdroje Google Play.

Pro telefony Apple / iPhone se zatím distribuce neplánuje...

Popis aplikace a postup instalace

Více informací k mobilní aplikaci a postup instalace najdete v dokumentu: mc9mobile.pdf

Zásady ochrany soukromí

  • Výrobce aplikace: Kobert Petr, Ing. prohlašuje, že Android aplikace "Max Communicator" neshromažďuje ani nevyžaduje žádné osobní údaje o uživatelích.
  • Nastavení, jako např. IP adresa a přístupové kódy k serveru MaxComm jsou uloženy pouze v úložišti aplikace na vašem zařízení a nikdo další (ani výrobce aplikace) nemá k údajům přístup.
  • Po odinstalování aplikace budou tyto přístupové údaje ze zařízení odstraněny společně s aplikací.
  • Stejné zásady platí pro zpracovávané a zobrazované údaje v aplikaci - např. o naměřeném průběhu spotřeby apod. - nikdo, krom autorizovaných osob (ve vaší režii - server Maxcomm, sekce Nastavení / Uživatelé), nezískává údaje o spotřebě.
  • Data o spotřebě přenášená přes internet nejsou však zabezpečena proti odposlechu (nezabezpečený protokol http). Doporučuje se pro přístup k serveru MaxComm používat jen VPN připojení!
  • Pro další informace se neváhejte obrátit: info@pk-elsys.cz

Fotogalerie