Mobilní aplikace

Aplikace Max Communicator

S pomocí této aplikace lze rozšířit stávající podnikový systém měření a regulace odběrového profilu o dálkový dohled přes mobilní telefon. Přes tuto aplikaci lze i na cestách nebo z domova rychle zkontrolovat aktuální provozní stav podniku, jako např. průběh regulace 1/4h výkonu, účiníku, denní limit spotřeby zemního plynu, provozní stav regulačních výstupů nebo aktuální hodnoty výkonů všech měřených obvodů.

Aplikací lze nahlédnout i do historie spotřeby elektrické energie, plynu, vody, tepla, dále vyhodnotit průběh teplot, napětí, proudů nebo zjistit rizikové události jako přetížení, výpadky napětí, překročení rezervované kapacity atd. - u jedné nebo až stovek provozoven…

Aplikace získává všechny údaje ze serveru „MaxComm“, který je v režii a plně pod kontrolou vlastníka (uživatele) systému a to včetně dat. K funkci aplikace není tedy potřeba žádný veřejný „cloud“ nebo jiné sdílené služby. Více informací o struktuře „klient-server“ systému „Max Communicator“ najdete na webu výrobce PK‑ELSYS, který vyrábí a dodává všechny klíčové komponenty.

Aplikace ani její provoz není zpoplatněn, nenachází se v ní žádné reklamy a nesbírá žádná data o uživatelích. Licenční podmínky užití aplikace je vázáno na hardware a software od výrobce PK-ELSYS. Je zakázáno aplikaci používat jiným způsobem!

Pro telefony s Android

V současné době je aplikace dostupná pouze pro telefony a tablety s operačním systémem Android. Produkční verzi aplikace lze stáhnout z oficiálního zdroje Google Play.

Pro telefony iPhone bude aplikace na App Store možná někdy později...

Popis aplikace a postup instalace

Více informací k mobilní aplikaci a postup instalace najdete v dokumentu: mc9mobile.pdf

Fotogalerie